Remed Assistance’a Yeni CIO

Remed Assistance’a Yeni CIO

Asistans alanında geniş ürün yelpazesi ve insan odaklı yaklaşımıyla, sigorta sektöründe paydaşlarına…

Asistans alanında geniş ürün yelpazesi ve insan odaklı yaklaşımıyla, sigorta sektöründe paydaşlarına her zaman katma değer sağlayan Remed Assistance, markaları için daha verimli ve daha yenilikçi çözümler üretme anlayışıyla yönetim kadrosunda yeni atama gerçekleştirdi. Erdinç Uğurlu, Bilgi Teknolojilerinden sorumlu olarak Remed Assistance’ın yeni CIO’su olarak atandı.

Erdinç Uğurlu Hakkında

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Erdinç Uğurlu, kariyerine 2004 yılında Bizitek şirketinde Yazılım Ekip Lideri olarak başladı. 2008-2012 yılları arasında Coca-Cola İçecek’te Proje Müdürü olarak görev yapan Uğurlu, 2012 yılında Konica Minolta Türkiye’nin IT Departmanı’nı kurarak, Avrupa Bölgesi Uygulama Geliştirme Müdürlüğü görevini üstlendi.

2014’te Domino’s Pizza Türkiye’de İş Çözümleri Müdürü olarak görev yapan Uğurlu, dijital kanallar, inovasyon ve mobil teknolojiler alanlarındaki deneyimiyle Sansa Mobile şirketini kurdu. Perakende sektöründeki kariyerinin ardından 2017’de kurumsal hayata geri dönerek Pegasus Hava Yolları’nda İş Çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.

1983 doğumlu olan Uğurlu, evli ve bir çocuk sahibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir