Güneş Sigorta’dan COVID-19’la Mücadele Kapsamında +2 Ay Bizden Kampanyası!

Güneş Sigorta’dan COVID-19’la Mücadele Kapsamında +2 Ay Bizden Kampanyası!

Nisan ayı itibarıyla devreye aldığı uygulamalarla sigortalılarının ve satış kanallarının…

Nisan ayı itibarıyla devreye aldığı uygulamalarla sigortalılarının ve satış kanallarının yanında olan Güneş Sigorta; koronavirüs (COVID-19) ile mücadele faaliyetlerine yenilerini ekleyerek tüm kasko işlemlerinde +2 ay bizden kampanyası başlattı.

Sigorta sektöründe 60 yılı aşkın süredir hizmet veren Güneş Sigorta, ülkemizin ve dünyanın koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiği bu günlerde hayata geçirdiği uygulamalar ile sigortalılarına ve satış kanallarına destek olmaya devam ediyor. 1 Nisan itibarıyla uygulamaya aldığı indirim ve ödeme kolaylığı kampanyasını daha da geliştiren Güneş Sigorta, sigortalarına hem ekstra ödeme kolaylığı hem de kasko poliçelerinde +2 ay bizden hediye kampanyası ile artı güvence sunuyor. 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile tüm kasko poliçelerinde 12 aylık prim bedeliyle 14 ay kasko güvencesi sağlanıyor.  

16 Nisan 2020 tarihi itibarıyla hayata geçen kampanyada Güneş Sigorta kredi kartı ödemelerinde;

Kasko poliçelerinde 12 ay, Havuz dışı trafik poliçelerinde 9 ay, Havuz trafik poliçelerinde 6 ay Konut poliçelerinde 12 ay DASK poliçelerinde ise 6 ay taksit avantajı sağlıyor.

Firmanın koronavirüs ile mücadele dönemindeki uygulamaları hakkında bilgi veren Güneş Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli: “İçinde bulunduğumuz bu zor günleri bir an önce aşmak ve halkımıza destek olmak için var gücümüzle çalışmaya, paydaşlarımızla beraber üretmeye devam ediyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi sigortacılık durmaz, beklemez çünkü sigortacılık zor günlerin işidir. Bu anlayışımızdan hareketle kasko yenileme ve yeni kasko işlemlerimizde sigortalılarımıza +2 ay daha kasko güvencesi sağlıyor, ayrıca bireysel poliçelerde taksit sayımızı artırarak bu dönemde sigortalılarımıza ödeme kolaylığı sunuyoruz. Bu zorlu dönemde mevcut sigortalılarımızın ve yeni müşterilerimizin sigorta güvencesi altında olmasını çok önemsiyor ve bu sürece katkı sunmak için sürekli olarak yeni uygulamalarımızı devreye alıyoruz. İçinde bulunduğumuz bu günlerde hem sigortalılarımızın hem de satış kanallarımızın yanında olmayı ve onlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Birbirimize destek olarak, üretmeye devam ederek bu sürecin üstesinden geleceğimize inanıyorum.” dedi.

Güneş Sigorta 1 Nisan 2020 itibarıyla; Güneş Dost Kasko, Konut, Ferdi Kaza ve Kritik Hastalıklar ürünlerinde tüm müşterilere %5, bu zor dönemde fedakârlık yaparak görevlerini sürdüren sağlık çalışanlarına da ayrıca %15 ek indirim sağlandığını duyurmuştu. Bu dönemde VakıfBank kredi kartı ile yapılan sigorta prim ödemeleri ise bir hesap özeti dönemi ertelenmiş ve 1 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında Güneş Sigorta Kasko müşterilerine RS Servis’te yapılacak detaylı araç içi temizlik ve ozon temizliğine de %50 indirim sağlanacağı belirtilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir