Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Yeni Başkanını Seçti

Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Yeni Başkanını Seçti

Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç, Aktif ve Dinamik isimlerden oluşurken, seçimle beraber sigorta sektörü için yeni bir sayfa açıldı.

Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç, Aktif ve Dinamik isimlerden oluşurken, seçimle beraber sigorta sektörü için yeni bir sayfa açıldı.

13 Mart Cuma Günü üyelerin yoğun katılımı gösterdiği ve Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen, Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Olağan Genel Kurulu’nda mavi liste ile seçimlere giren İhsan Yiğit, 131 oyun 75’ini alarak GASAD’ın yeni başkanı seçildi.

Gaziantep Ticaret Odası’nda yapılan Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Olağan Genel Kurulu’nda Mavi liste ve Sarı Liste olmak üzere iki liste yarıştı. 173 üyenin 131’inin oy kullandığı Olağan Genel Kurulda Mavi Liste ile seçimlere giren İhsan Yiğit ve Ekibi 75 oy alırken, Sarı Liste 56 oy aldı.  

Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri’nin Genç, Dinamik ve Aktif kişilerden oluştuğunu ifade eden Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İhsan Yiğit, seçimle beraber sektörde yeni bir sayfanın açıldığını söyledi. “Yeni bir döneme giriyoruz. Bu yeni dönemde Birleştirici, Uzlaştırıcı Ve Sorunlara Çözüm bulan bir Sivil Toplum Kuruluşu olacağız” dedi.  

Yeni dönemde Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği’nin daha fazla ulaşılabilir, uzlaştırıcı ve birleştirici bir vizyona misyona sahip olacağını belirten Yiğit, üyelerin hak ve menfaatlerini koruyacaklarını vurgularken, “Sektörümüzün ve acentelerimizin sorunlarını çözmek için Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte sadece elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Yiğit, “Daha önce pasif olan derneğimizi aktif hale getirmek için çalışmalar yapacağız. Bunun için de şehrimizde bulunan 238 sigorta acentesini ziyaret ederek, derneğimize üye olmayan acentelerimizi derneğimize kayıt edeceğiz. Ayrıca sosyal medya hesapları açarak, internet sitemizi daha aktif hale getireceğiz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Gaziantep Ticaret Odası’ndaki Sigorta Acenteleri Meslek Komitemiz ile el ele vererek, sektörümüz için çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

İhsan Yiğit, Hilmi Özsoy, Ayşegül Yılmaz, Döne Gesoğlu Ateş, Levent Zorbakır, Semih Nusret Bozkan, Mehmet Ali Tancan

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

İbrahim Halil Öztemel, Sedat Altıntaş, Metin Yılmaz, Abdullah Aslan, Cihad Akarçay, Sinan Dülger, Nuri Tosun

Denetim Kurulu Asil Üyeleri

Sefer Mete Severoğlu, Ruhi Çiftçi, Asker Tanışman

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri

Bülent Duran, Ökkeş Eyisaraç, Erdal Özkabalcı

Disiplin Kurulu Asil Üyeleri

Erdem Karapaşa, Abdullah Yaşar, Gökhan Ergün

Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri

Bilge Kamer Tapu, İbrahim Halil Kökler, Yakup Bozgeyik

Federasyon Delege Asil Üyeleri

Mustafa Erdoğan, Hasan Ali Gözükara, Eyup Kılın, Mehmet Altındağ, Niyazi Albayram, Hakan Sözmen, Mehmet Hıdıroğlu, Dilek Yılmaz, Mustafa İlik, Turgut Çevik, Vakkas Yılmaz, Mehmet Köçe, İsmail Dörtbudak, Nuri Tosun, Cevat Küçük, İhsan Yiğit, Hilmi Özsoy, Murat Keser

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir