Dezenfeksiyon ile İş Yerlerini Güvenceye Alıyor

Dezenfeksiyon ile İş Yerlerini Güvenceye Alıyor

RS Servis çatısı altında yer alan RS Hasar Çözümleri, koronavirüs ile birlikte ortaya çıkan iş yeri ihtiyaçlarına cevap…

Sigortahaber.com.tr / RS Servis çatısı altında yer alan RS Hasar Çözümleri, koronavirüs ile birlikte ortaya çıkan iş yeri ihtiyaçlarına cevap vermek adına, iş yeri dezenfeksiyonu hizmetini devreye aldı.  Hem çalışan hem de müşteri sağlığını korumak adına her büyüklükteki iş yeri için yapılan dezenfeksiyon uygulaması, küf, mantar, bakteri ve virüsleri yüzde 99,9 oranında öldürüyor. Uluslararası standartlara uygun olarak yapılan işlem, iş yeri sigortası poliçesine sahip, anlaşmalı sigorta şirketleri ile yüzde 50’ye varan indirimlerde uygulanıyor.    

Son aylarda tüm dünya gibi ülkemizin de mücadele ettiği virüs salgını, iş yerlerinin önemli ihtiyaçlarını tekrar gün ışığına çıkardı. RS Servis çatısı altında, oto dışı hizmetleri veren RS Hasar Çözümleri, her zaman ihtiyaç duyulacak yeni iş yeri dezenfeksiyon uygulamasını devreye aldı. AVM’lerden restoranlara, oto tamircilerinden giyim mağazalarına, her sektör ve büyüklükteki iş yerleri için yapılan iş yer dezenfeksiyonu ile küf, mantar, bakteri ve virüsler yüzde 99,9 oranında yok ediliyor. Çalışan ve müşteri sağlığını koruma altına alan dezenfeksiyon işlemi, bulaş riskini minimuma indirirken, iş yerlerinde sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor. Ayrıca uygulama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bir şekilde, uluslararası standartlara göre gerçekleştiriliyor.  Öte yandan iş yeri sigortası poliçesine sahip iş yeri sahipleri, anlaşmalı sigorta şirketleri ile yüzde 50’ye varan indirimlerden de faydalanabiliyor. İş yeri dezenfeksiyonu, RS Hasar Çözümleri tarafından pilot uygulama noktası olarak şimdilik sadece İstanbul’da yapılıyor. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir