AUTO KING’den destek paketi

AUTO KING’den destek paketi

AUTO KING, sigorta şirketlerine ve sigortalılarına tam destek vermeye devam ediyor…

Türkiye’de Mini Onarımın lideri AUTO KING, sigorta şirketlerine ve sigortalılarına tam destek vermeye devam ediyor.

Kasko poliçesi bitmek üzere olan ve Covid-19 salgın önlemleri sebebiyle AUTO KING servislerine gelemeyen araç sahipleri, poliçeleri bitmeden başvurdukları taktirde poliçeleri sona erse bile 2 aya kadar Mini Onarım hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Konuyla ilgili AUTO KING’den yapılan açıklama şöyle;

AUTO KING olarak, virüs ve bakterilere karşı her türlü önlemimizi alıp hepimizin sağlığına özen gösteren çalışma koşulları hazırladık.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede olağanüstü bir durum yaşanmaktadır. Bu dönemde tüm servis merkezlerimiz ve genel müdürlüğümüz gerekli önlemleri alarak bu süreci ve gelen talepleri aksatmadan yürütebilmek adına seferber olduk.

Bu zor günlerimizde sigorta şirketlerine ve araç sahiplerine destek vermek için tüm AUTO KING servis merkezlerimizde tüm çalışanlar ve çalışan-müşteri arasındaki güvenli mesafeyi koruyoruz hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizin sağlığı için bir dizi önlem almaya devam ediyoruz.

Ortak kullanım alanlarımız sterilize ediyor ve bekleme salonlarında el dezenfeksiyonu için gerekli malzemeleri kullanıyoruz. Müşterilerin ve tüm çalışanların düzenli ateş ölçümleri yapılıyor. Sadece kişisel hijyen değil aynı zamanda uzun süre vakit geçirilen ortamlardan biri olan araçların da bakterilerden arınması için servislerde, araç içi gerekli hijyenik dezenfeksiyonu sağlıyoruz.

AUTO KING Genel Müdür Yardımcısı Erkan KIRAÇ; ” Araç sahiplerinin poliçeleri sona ermiş olsa bile, poliçe bitim tarihinden önce alınan randevular ile müşterilerimize bu zorlu dönemde destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

AUTOKING’in her gün katlanarak büyüyen Sigortalı Destek Paketi hizmetine şimdiye kadar Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ethica Sigorta ve Orient Sigorta tüm gücüyle destek vermektedir

Poliçe sahipleri, iletişim kanallarından detaylı bilgi alabilirler. Auto King Çağrı Merkezi: 0850 333 54 64 | www.autoking.com.tr |info@autoking.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir